Ankara’da Hasta Bakıcı

Ankara’da Hasta Bakıcı – Hastane veya ev ortamlarında bakıma ihtiyaç duyan hastalarımızı güvenle emanet edebileceğimiz hasta bakıcılara hepimizin ihtiyaç duyması söz konusudur. Hekim tavsiyesine disiplinli şekilde uyularak ilaçlarının zamanına göre kullanıma hazırlaması, hastanın genel vücut bakımını yapan, Dikkatli sağlıklı doktor tavsiyesi var ise ona göre beslenmesini sağlayan, tüm hayatında giysilerini giydirip çıkarmasını sağlayan hastamızın eli ayağı olacak bir yaşlı bakıcının sabır ve sükunet içerisinde yapabileceğinden emin olmamız da misyonumuzdur. İbni sina danışmanlık sizlere sonsuz güvenebileceğiniz ankara yaşlı bakıcı hizmeti sağlamaktadır.

Anneniz , babanız , büyük anne yada büyük babanızı yada hasta olan diğer aile bireylerinizi güvenle emanet edip hayatınıza rahatlıkla devam edebileceğiniz ibni sina danışmanlık ankarada bulunan hasta ve yaşlı bakıcı hizmeti vererek binlerce müşterimizin güvenini kazanmış kurumsal bir danışmanlık merkezidir.

İbni Sina Danışmanlık Hasta Bakıcı Hizmetleri

İbni sina danışmanlık merkezi olarak tüm müşterilerimizin özel olarak kişisel değerlendirme hizmetimizi gerçekleştirdikten sonra kişiye özel tedavi ve bakım hizmeti uygulamaktayız. Yapmış olduğumuz işe sadece iş olarak değil bir aile yakını gibi sevecen , ılımlı , güler yüzlü hizmet vermemiz müşterilerimizinde mutluluğunu ve güvenini kazanmak ibni sina danışmanlık merkezi olarak en büyük gururumuzdur.

Ankarada hasta bakıcı yada yaşlı bakıcı olarak uzun yıllardır  eğitimli kadromuz ile hizmet etmekteyiz. Sadece hastalarımızın kişisel bakımlarıyla değil evin genel temizliği çamaşırlarının yıkanması çevresinin temizlenmesi ve hijyenik tutulması konusundada çok dikkat etmekteyiz.

İbni sina danışmanlık olarak ankarada yaşlı bakım hizmetimizi hastamızın yada ailesinin ihtiyacına göre anlaşılarak günlük , haftalık , aylık olarak hizmet verilebilmektedir. Anlaşma yatılı olarakta yapılabilinmektedir. İbni sina danışmanlık merkezine bir telefon ile arayarak detaylı olarak tüm bilgileri öğrenebilir, aklınıza takılan yaşlı yada hasta bakıcı hizmetimiz hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir telefon kadar yakınınızdayız. Aramadan karar vermeyin

 

Evde Yatılı Hasta Bakıcı

Leave a reply