Temizlik Personeli

Temizlik Personeli – Günümüzde yoğun çalışma hayatı içerisinde özellikle her iki eşinde çalışma hayatı içerisinde yer aldığı durumlarda evde bir yardımcıya ihtiyaç duyulmaktadır. Evde bir yardımcının bulunması durumunda hayatımız daha kolaylaşmakta, kendimize ayırabileceğimiz daha fazla zaman bulunmakta, yorgunluğumuz daha da azalarak sevdiklerimizle daha kaliteli ve daha fazla zaman geçirebilmekteyiz.

Daire ve villalarda görev alan yardımcı personeller, daire ve villanın genel düzeninin sağlanması, temizlik ve hijyeninin sağlanması, yemek yapılması, bu konularla ilgili gerekli alışverişin yapılması gibi temel görevleri üstlenirler.

İbn-i Sina Danışmanlık olarak tecrübelerimiz doğrultusunda daire ve villalarda hizmetli olarak görev alacak personel adaylarında özel değerlendirmeler yapmakta, çalışkan, dürüst, güvenilir, güler yüzlü, sevecen, sabırlı olmasına, iletişiminin kuvvetli olmasına, temizlik ve hijyen kurallarına uymasına, pratik ve sorumluluk sahibi olmasına, belirli bir eğitimi almış olmasına, aile yaşantısının düzenli olmasına, ve mutlaka referanslı olmasına önem göstermekteyiz. Portföyümüzde bulunan daire ve villalarda hizmetli olarak çalışan personellerimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı ve gündüzlü olmak üzere her iki şekilde de çalışabilmektedirler.

Ayrıca bu alanda sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet ise, inşaat firmalarının bitirmiş olduğu inşaatlarda temizlik ekipleri kurarak inşaat temizliği yapılması ve bitmiş olan dairelerin veya villaların müşteriye teslim edilmeye hazır hale getirilmesidir. Bu hizmetimizden inşaat firmaları haricinde münferiden daire veya villa satın almış müşterilerimizde faydalanabilmektedirler.

Bu arada sizler için çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğümüz bir başka faktörde, bu hizmeti aldığınız takdirde bütün bu işler için eskisi kadar yorulup zaman harcamayacağınızdan dolayı hem kendinize daha fazla zaman ayırabilecek ve hem de 1. derece yakınlarınızla  çok daha kaliteli ve uzun zaman geçirebilecek ve onlara çok daha fazla gülümseyerek ilgi ve alaka gösterebilecek olmanızdır.

İşte bu ihtiyacınız doğrultusunda biz, işinde çalışkan, güvenilir, sabırlı,  sevecen, saygılı, dürüst, deneyimli, eğitimli, referanslı yardımcı eleman portföyümüzle her zaman size hizmet sunarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Temizlik Personeli

Temizlik Personeli

Temizlikçi,

Temizlikçi Ankara,

Gündelikçi Hizmetleri