Yaşlı Bakıcı – Her insan için değişik  mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir ve bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Yaşlılarımızın birçok sorunları vardır. Öncelikle sağlık olmak üzere bakım, barınma, ilgi ve sevgi bunlardan bazılarıdır. Toplumun temel taşları olan yaşlılarımıza hepimiz saygı duyar, onların ihtiyaçlarına cevap vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışırız. Yaşlılarımızın ihtiyaç ve sorunlarını, her yönüyle karşılamak için gereken tüm çözüm yolarını, sizlerin ve yaşlılarımızın hizmetine sunuyoruz.

Yaşlı ve Hasta Bakımı Bir Profesyonel İşidir.

Verilen hizmetin ciddiyet bilinciyle hareket eden firmamız; itinayla işi yapan dinamik, eğitimli kadrosu ve ihtiyaç duyulan tüm yardımcı eleman portföyü, siz ve yaşlılarımız için güvenebileceğiniz sevgi ve saygılı bakımı üstleniyoruz.

İnsan yaşlılık hayatında çok daha fazla bakıma, ilgiye ve alakaya ihtiyaç duyar. Fiziksel hareketleri ve düşünsel yetileri çoğu zaman yaşlılık nedeniyle kısıtlanır. Anne babalarımızın bu dönemlerinde çocukları olarak bizlerin görev zamanı gelmiştir artık. Ne yazık ki içinde bulunulan ekonomik şartlar genelde her aile üyesinin çalışmasını gerektirmektedir. Ancak onların çocukları olarak sorumluluğumuz gereği bu görevimizin de muhakkak yerine getirilmesi, onların bu dönemi en güzel, en mutlu şekilde yaşamalarının sağlanması gerekmektedir. Aynı çocukluğumuzda onların bizlere sevgiyle, şefkatle, özveriyle baktığı gibi. İşte bu özel dönemi daha rahat, mutlu ve refah içinde yaşayabilmek ve yaşatabilmek için bir yaşlı bakıcısına ihtiyaç duyulur.

Yaşlı bakıcısı,

bakımını yapacağı yaşlıların yemeklerinin hazırlanması, çamaşırlarının yıkanması, evin genel temizlik ve hijyeninin sağlanması, ilaçlarının verilmesi, dışarıya çıkarılıp dolaştırılması ve ihtiyaç duyulan diğer hizmetlerin verilmesinden sorumlu olmalıdır.

İbn-i Sina Danışmanlık olarak tecrübelerimiz doğrultusunda yaşlı bakıcısı adaylarında özel değerlendirmeler yapmakta, güler yüzlü, sevecen, sabırlı olmasına, iletişiminin kuvvetli olmasına, temizlik ve hijyen kurallarına uymasına, pratik ve sorumluluk sahibi olmasına, aile yaşantısının düzenli olmasına, sigara içmemesine ve mutlaka referanslı olmasına önem göstermekteyiz. Portföyümüzde bulunan yaşlı bakıcılarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı olarak çalışabilmektedirler.

Bu arada sizler için çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğümüz bir başka faktörde, bu hizmeti anne, babanız için aldığınız takdirde eskisi kadar yorulmayacağınız için onlarla çok daha kaliteli zaman geçirebilecek ve onlara çok daha fazla gülümseyerek ilgi ve alaka gösterebilecek olmanızdır.

İşte bu ihtiyacınız doğrultusunda biz, sevecen, saygılı, dürüst, deneyimli, eğitimli, referanslı yaşlı bakıcısı portföyümüzle her zaman size hizmet sunmaktan ve yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Size bir telefon kadar yakınız…

İbn-i Sina Danışmanlık Hizmetleri

Yaşlı Bakıcı

Yaşlı Bakıcı

 

Yaşlı Bakıcı

Evde Yatılı Yaşlı Bakıcı

Yaşlı Bakıcı Ankara